Finantskonsultant sündis 16. augustil 1999. a, mil alustasime koostööd Õigusbüroo A. Mägi ja Partneritega. Aeg nõudis kiiret reageerimist ja üks tehing viis teiseni. Tollane põhitegevus oli raamatupidamiseteenused, erikontrollid ning pankrotimenetlused. Koos kliendi vajadustega oleme ajas kasvanud ja hakanud pakkuma laialdast finantsteenuste valikut.
Aastal 2017 lisandus Finantskonsultant pakutavate teenuste hulka ettevõtte müügieelne analüüs (due diligence ehk DD) ja ettevõtete reorganiseerimine.

Usaldusväärsus, operatiivsus ja täpsus on märksõnad, milleta äris hakkama ei saa. Rääkimata lojaalsusest ja aususest. Töötame kliendi heaolu nimel, pakkudes talle vajalikke lahendusi. Tehtav töö annab meile mitmekülgse kogemuse ja võimaluse tegeleda huvitavate juhtumitega. Mitu majanduslangust on teinud meist kiiresti ja efektiivselt kliendi vajadustega kohaneva ettevõtte.

Alates 2006. a on ettevõtte tegevjuht Jelena Štšeberina, kel on Tallinna Tehnikaülikooli majandusosakonna magistrikraad ja inseneriharidus. Ühtlasi on ta ka ettevõtte võtmeisik ja finantsekspert, kelle enam kui 25-aastane majanduskogemus aitab pakkuda parimat raamatupidamissüsteemi lahendust ja töötada erinevate raamatupidamise ning ERP programmidega (SAF, Movex, Baan, Standard Books, HansaWorld, Merit Palk jne.).

J. Štšeberina on teostanud finantsekspertiise kohtute jaoks ja tegelenud erinevate finants- ja maksu- due diligence projektidega. Finantskonsultant kliendiportfelli kuuluvad Swedbank ja Luminor Pank (kunagine DnB Nord), äriettevõtted Tere AS, Fortaco Estonia OÜ, Toila Sanatoorium AS, advokaadibürood Ellex Raidla ja Cobalt, pankrotihaldurid ja erinevad sihtasutused. Lisaks on meil erikontrollide teostamise kogemus Venemaal ja Läti Vabariigis.

Jelena Štšeberina

Partner/juhatuse liige

+372 522 4409
jelena@fk.ee

Teised meist

Oleme koostööpartnerid aastast 2003. Finantskonsultant on meid nõustanud mitmel alal, pakkudes nii raamatupidamis- kui ka muid finantsteenuseid (ettevõtete jagunemine, due diligence jms), rääkimata muudest personaliga ja ja äritegevusega seotud tugiteenustest.

Uue ärialase idee korral meeldib mulle finantsala asjatundjaga konsulteerida ja seda Finantskonsultant OÜ vaieldamatult on.

Loodan jätkuvale koostööle!

Sven Karjahärm
Juhatuse liige
Rimonne Baltic OÜ

Ellex Raidla Advokaadibürool on olnud mitmeid projekte, kus oleme kasutanud Finantskonsultant teenuseid, eelkõige erikontrolli läbiviimisel. Rõõm on olnud teha koostööd oma valdkonna tõeliste professionaalidega. Finantskonsultant on teinud oma töö alati kiirelt ja kõrgel professionaalsel tasemel ning sellest on olnud meile alati suur abi. Ma hindan kõrgelt Jelena Štšeberina jäägitut pühendumist ülesande täitmisele ja seda, et Jelena on alati lähenenud püstitatud ülesandele loovalt ning oleme alati saanud lisaks konkreetsetele vastustele ka väga asjakohase suurema pildi meid huvitavast valdkonnast ning kaasnevatest probleemidest.

Sven Papp
Partner | Vandeadvokaat
Ellex Raidla Advokaadibüroo OÜ

Töötades pankrotihaldurina olen kasutanud korduvalt Finantskonsultant OÜ teenuseid ja abi. Eelkõige erikontrollide ja raamatupidamise revisjonide läbiviimisel.
Finantskonsultandi tehtud tööd paistavad silma täpsuse ja korrektsusega, tegutsetakse kiirelt ja oskuslikult. Tean, et ka kõige keerulisemates ja mahukamates menetlustes saan alati asjatundliku ja põhjaliku dokumendi läbi viidud kontrolli kohta mida võimalike vaidluste korral saan edukalt kasutada ka kohtutes.

Maire Arm
Vandeadvokaat
Maria Mägi Advokaadibüroo OÜ